AAIB õunamahla talgud

AAIB õunamahla talgudAAIB meeskond.
28.09.2020

Kuidas sünnivad õnnestunud meeskonnaüritused? Alusta heast ideest, kaasa meeskond, leia sobivad töövahendid ning jõua õigel ajal õigesse kohta. Tulemust annab järgi teha: 11 + 4 osalejat, 7 tundi mõnusat tegevust ehk üle 500 kg nopitud õunu ja 280 liitrit imehead õunamahla. 

AAIB meeskonnal on tavaks igal aastaajal midagi ühiselt teha. Olgu see teadmiste omandamine ja jagamine, sportlik-füüsiline tegevus või lihtsalt fun. Parim tulemus on see, kui kõike eelnevat omavahel ühendada õnnestub. Meie 7-aastase ajaloo sügiseseks lemmiktegevuseks on saanud väljasõit ühte Kuusalu õunaaeda, kus töö ja lõbu segunevad.

Ka sellel aastal kogunes AAIB usinate korilaste seltskond septembrilõpu päikeselisel laupäeval Kuusalus. Esmalt maiustati õuntega ning seejärel asuti tööle, mille käigus sai ka sügispäikest nautida ja seltskonnast parimat võtta. Töö kandis vilja ja korilaste saak oli rikkalik: paari tunni jooksul said kaasa varutud anumad õuntega täidetud, kokku lausa üle 500 kg. 

Peale mõningaid ettevalmistusi algas mahlategu ning peagi voolas värske imemaistev mahl. Mahlaliitreid kogunes tublisi, koguni 280. Ise tehtud, maitsvalt tehtud! Iga talguline sai kaasa oma varu, aga ... me mõtlesime ka sõprade peale. ;)

Traditsiooniliselt jätkus päev ühise õhtusöögi ning lõõgastava saunaõhtuga, kus juttu jätkus kauemaks ...

Talgupäeva võtab kokku allolev video.