Kliendid meist

Andero Laur

Andero Laur

juhatuse liige, Liven Kinnisvara OÜ

"Rõõm on teha koostööd profesionaalidega, kes oma osa korralikult ära teevad ja oma seisukohti kindlalt ja konkreetselt väljendavad. Minu kogemusel on Arro & Agasild Inseneribüroo meeskond pühendunud parima lõpptulemuse loomise nimel."
Leo O'Neill

Leo O'Neill

tegevjuht, HML Project Management OÜ

"We have worked with Arro & Agasild since their formation and found their professional approach very refreshing, their ability to delivery a professional services in such a young company gives me the confidence to work with them in the further. Their approach in how to deal with challenging projects is vital in our decision to work with these guys and have no hesitation in endorsing this company."
Jüri Rass

Jüri Rass

juhatuse esimees, Novarc Group AS

"Ajapikku oleme suurendanud Arro & Agasild Inseneribüroo OÜga jagatavat vastutust. Tänaseks on meist saanud usaldusväärsed partnerid ja oleme koostööd teinud nii Eesti suurimate ehitiste projekteerimisel kui ka eksporditavatel töödel."    
Sander Kuld

Sander Kuld

projekteerimise projektijuht, Nordecon AS

"Minu kogemusel on Arro & Agasild Inseneribürool võime luua tellijale hea ülevaade saavutatavast lõpptulemusest juba projekteerimistöö algfaasis. See võimaldab vältida hilisemaid halbu üllatusi eelarves ja ajagraafikus."
Kiur Lootus

Kiur Lootus

tegevjuht, Pärisilla OÜ

"Alari ja Tõnis on koostööpartnerid kelle peale saab alati loota. Eriti hea on nende puhul, et nende jaoks pole ületamatuid väljakutseid."