Ettevõttest

Arro & Agasild Inseneribüroo OÜ on 2013. aastal asutatud ehituskonstruktsioonide projekteerimise ettevõte. Pakume teenust alates tellija konsulteerimisest ja eelprojektist kuni tööprojekti, tootejooniste ja autori järelevalveni. Meie referentside hulka kuuluvad nii ehitised kui rajatised. Tänaseks on ettevõte projekteerinud eripalgelisi hooneid pea kõikjale Eestis, aga ka Lätis, Soomes, Rootsis ja Norras. Kokku üle 100 objekti. 

Arro & Agasild Inseneribüroo nimi peegeldab ühte meie põhiväärtusest – toimivust ja kvaliteeti. Iga teostatud töö eest vastutame nimeliselt ehk võtame nii  juriidilise kui ka moraalse vastutuse.

Lisaks kõikidele konstruktsioonile esitatavatele nõutele vastavate ehitusprojektide koostamise on meie missiooniks panustada maksimaalselt ka tellija jaoks lihtsaima ja ökonoomseima lahenduse leidmisesse. Viimane omakorda loob konkurentsieelise kliendile – olgu selleks ehitaja, tulevane omanik või arendaja.

Meie visioon on olla kõrgelt hinnatud ja tunnustatud inseneribüroo nii Eestis kui eksport-turgudel.

Usume, et lahenduste lihtsus, pidev suhtlus ja koostöö kõigi osapooltega kogu projekteerimise protsessi vältel loob eelduse parima võimaliku tulemuse tekkeks. Parimate lahenduste leidmiseks kasutame tänapäevaseid tööriistu ja erinevaid BIM tarkvarasid, mis võimaldavad muuhulgas visualiseerida lahendusi, leida mahtusid ja vigu, ning koostame keerukamaid lõplike elementide meetodil põhinevaid arvutusmudeleid.

Arro & Agasild Inseneribüroo OÜ on Digitaalehitus MTÜ ja Digitaalehituse klastri asutajaliige.

Ettevõtel on arhitekti ja inseneri erialane vastutuskindlustus.

Rahaasjade korrasolekut näitab Bisnode Estonia AS väljastatud AAA krediidireitingu tunnistus.

 

Ettevõttel on järgmised majandustegevuse registreeringud:

EEP002722 – Projekteerimine

EPE000849 – Ehitusprojekti ekspertiis

EEO003774 – Omanikujärelvalve

EEK000984 – Ehitise audit

EEH009507 – Ehitamine