Liitu tiimiga

"Hea tööotsija! 

Meie meeskonda on teretulnud oma ala tippudeks saada soovivad ehitusinsenerid. 

Oleme projekteerinud rohkem kui 100 objekti üle Eesti ning meie klientideks on tuntud Eesti ehitusettevõtted, kinnisvaraarendajad ja arhitektuuribürood. Töötame käsikäes tellijaga alustades projekti konsulteerimisest ja eelprojektist kuni tööprojekti valmimise ning autori järelevalveni. Koostööpartnerid - arhitektid, arendajad ja ehitusfirmad, hindavad meid kõrgelt. 

Meid iseloomustab professionaalsus ja kirg eriala vastu. Väärtustame koostööd, õppimist ning arengut. Sarnaste omadustega uutele tulijatele leiab meie juures kiiresti rakendust. Isegi kui õpingud on alles pooleli, pakume Sulle töösse sisse elamiseks tuge ja mentorlust hinnatud inseneridelt ning saad osa põnevast ja vaheldusrikkast tööst. Sage tagasiside, paindlik tööaeg ja tipptasemel töövahendid on meie ettevõttes iseenesestmõistetavad. 

Meie tiimiliikmed on kaasatud tehnilistesse ja üldistesse aruteludesse, mis lisaks infovahetusele võimaldab tervikliku arusaamise projektidest ning tööprotsessi otsuste tagamaadest. Regiooni tipptasemele viidud projektijuhtimine tagab kõrge tulemuslikkuse normaalse töökoormuse juures. Iga meeskonnaliige on meie juures osaline parema töökeskkonna ning süsteemi loomises. Vaid nii saavutame parimad tulemused.

Kui vajad uut tööalast või isiklikku arengut ning Sinu oskused võimaldavad kanda senisest suuremat vastutust, siis meiega on Sul võimalik oma ideed ellu viia. Õpi- ja arenemistahtega insenerid leiavad meie meeskonnas alati koha".

Alari Arro, juhatuse liige

* * *

Kui ülalkirjutatu Sind kõnetas, siis võta meiega ühendust aadressil info@arroagasild.ee või helista +372 5698 4553 (Alari) / +372 5560 9661 (Tõnis). 

Räägi meile, milline on Sinu haridus, töökogemus ja töövälised saavutused ning karjääriga seotud soovid ja unistused.
Leiame jõukohaseid väljakutseid nii BIM tehnikule, inseneride grupijuhile kui ka pikaajaliste kogemusega insenerile.