Ettevõttest

Arro & Agasild Inseneribüroo OÜ on 2013 aastal asutatud ehituskonstruktsioonide projekteerimise ettevõte. Pakume teenust alates tellija konsulteerimisest ja eelprojektist kuni tööprojekti, tootejooniste ja autori järelevalveni. Meie referentside hulka kuuluvad nii ehitised kui rajatised.

Meie ettevõtte nimi peegeldab üht meie põhiväärtusest – toimivust ja kvaliteeti  seisame tehtud tööde eest oma nimega ning võtame lisaks juriidilisele vastutusele ka moraalse.

Meie missiooniks on pakkuda lisaks ehitusprojektile, mis vastaks kõikidele konstruktsioonile esitatavatele nõutele, panustada maksimaalselt ka tellija jaoks lihtsaima ja ökonoomseima lahenduse leidmisesse, mis omakorda annaks konkurentsieelise kliendile – olgu selleks ehitaja, tulevane omanik või arendaja.

Meie visioon on olla kõrgelt hinnatud ja tunnustatud inseneribüroo nii Eestis kui eksport-turgudel.

Usume, et lahenduste lihtsuses, pidevas suhtluses ja koostöös kõigi osapooltega kogu projekteerimise protsessi vältel peitub eeldus tagamaks parimat võimalikku tulemust. Parimate lahenduste leidmiseks kasutame tänapäevaseid tööriistu. Kasutame erinevaid BIM tarkvarasid, mis võimaldavad muuhulgas visualiseerida lahendusi, leida mahtusid ja vigasid, ning koostame keerukamaid lõplike elementide meetodil põhinevaid arvutusmudeleid.

Arro & Agasild Inseneribüroo OÜ on Digitaalehitus MTÜ ja Digitaalehituse klastri asutajaliige.

Ettevõtel on arhitekti ja inseneri erialane vastutuskindlustus.

Rahaasjade korrasolekut näitab Bisnode Estonia AS väljastatud AAA krediidireitingu tunnistus.

 

Ettevõttel on järgmised majandustegevuse registreeringud:

EEP002722 – Projekteerimine

EPE000849 – Ehitusprojekti ekspertiis

EEO003774 – Omanikujärelvalve

EEK000984 – Ehitise audit

EEH009507 – Ehitamine