Esimene tööjuubel ehk aasta inseneribüroos

Esimene tööjuubel ehk aasta inseneribüroosJürgen objektikülastusel.
03.03.2020

Toreda üllatusena saabus Jürgen täna tööle kookidega! Ei, tal ei ole sünnipäev, vaid aasta tagasi alustas Jürgen tööd Arro & Agasild Inseneribüroos. 

Jürgen on TalTech’i inseneriteaduskonna üliõpilane ning asus AAIB-sse tööle praktikandina. Aasta jooksul on Jürgen osalenud viie objekti projekteerimises ning tänaseks end praktikandi rollist välja töötanud. 

"Heaks inseneriks saamiseks vajab Jürgen veel korralikult kogemusi, aga on algus väga hea: Jürgenil on kriitilise mõtlemise oskus ning kõige olulisem - soov saada heaks inseneriks. Tegemist on oma eriala fänniga, kellel on tänu sellele ka kõrge motivatsioonitase ning suutlikkus omandada uusi asju kiiresti", iseloomustab Jürgenit Tõnis Agasild. 

Kindlasti kehtib Jürgeni puhul ka lause “kes teeb, see jõuab”. Näiteks on ta silma jäänud osaledes rahvusvahelisel sillaehituvõistlusel BRICO2019 The Nordic Steel Bridge Competition võistlusel, kus oli edukas võistkonna Team Lovers liikmena.  Ka osaleb Jürgen TalTechi Inseneriteaduskonna üliõpilaskogu ning kodukoha jahiseltsi tegemistes. Kontoris tuntakse teda ka kirgliku lauajalgpalli mängijana - mängude võiduskoor on samm-sammult tema kasuks liikunud. 

Ja mitte vähetähtis pole teadmine, et Jürgen on hooliv tiimikaaslane, kes lisaks heale sõnale on kaaslaseid rõõmustanud nii kasti maasikate, meepurgi kui ka värske põdravorstiga. 
 

Edukat teist tööaastat ning head kooliaasta lõppu, Jürgen! Jääme ootama uute tööjuubelite tähistamist! :)