Kolisime uude büroosse Karjavälja tee 10

Kolisime uude büroosse Karjavälja tee 10Karjavälja tee 10
29.05.2019

Maikuus toimus Arro & Agasild Inseneribüroo meeskonna jaoks suur muutus - kolisime Mustamäele. Meie uus büroo on hea ligipääsuga (nii Tammsaare kui ka Mustamäe tee kaudu), aadressil Karjavälja tee 10, Tallinn. 

Kuigi eelmine kontor oli meile koduseks saanud, oleme kasvanud ning vajasime avaramaid ruume. Sobivad tingimused leidsime Karjavälja tee 10 büroomajas. Siin on meil senise ühe suure ruumi asemel kasutusel 3 eraldi tööruumi, seminariruum ning kööginurk. Paranenud on ka parkimisvõimalused. 

Hea meeskonnatöö ning tiimiliikmete rahulolu on meie edu alustalaks. Seetõttu paigutasime oma meeskonnaliikmed valdkondade kaupa erinevatesse ruumidesse. Lisaks koostööle võimaldavad siinsed ruumid ka paremini keskenduda. Meie töölauad ja töökohad on “liikuma kutsuvad”, võimaldades mugavalt töötada nii istudes kui ka seistes. 

Arro & Agasild Inseneribüroo uues koosolekuruumis kohtuvad asjalik meeleolu, head ideed ja töövõitude tähistamine. Kööginurgas on värske kohv alati vaid nupuvajutuse kaugusel. Ka külalistele. Tere tulemast! :)