Karjäär

"Hea tööotsija, otsime meeskonda uusi ehitusinsenere, kes soovivad saada oma ala tippspetsialistideks. Meie ettevõttes toimub töö avatud kontoris. See annab võimaluse osa saada kõikidest tehnilistest ja üldistest aruteludest, mis tagab pideva infoliikuvuse ja kõikehõlmava arusaaamise projektidest ning tehtavate otsuste põhjustest. Kaasame kõiki ettevõtte töötajaid parema süsteemi ja töökeskkonna loomiseks, sest oleme kindlad, et inimesed töötavad kõige paremini, kui asju aetakse põhimõtete järgi, millesse nad usuvad, ning on leitud ettevõtte ja töötajate eesmärkide ühisosa. Projektijuhtimise oleme viinud oma regiooni tipptasemele. See tagab kõrge tulemuslikkuse normaalse töökoormuse juures. Arhitektid, arendajad ja ehitusfirmad, kellega tihedalt koostööd teeme, hindavad meid kõrgelt. Sage tagasiside, paindlik tööaeg ja tipptasemel töövahendid on meie ettevõttes iseenesest mõistetavad. Need on põhjused, miks meie töötajad eelistavad meid teiste projekteerimisfirmade ees.

Kui Sina tunned, et Sinu areng praegusel töökohal on seisma jäänud, Sinu suhtumine ja oskused võimaldavad kanda suuremat vastutust, kui Sulle täna on usaldatud või Sulle tundub, et asju tuleks ajada hoopis teistmoodi, kui Sinu tööandja seda täna teeb, siis meiega on Sul võimalik kõik oma kasulikud ideed realiseerida. Areneda soovivad insenerid leiavad meie meeskonnas alati koha."

Alari Arro, juhatuse liige

 

Kui ülalkirjutatu Sind kõnetas, siis võta kindlasti meiega ühendust!

Räägi meile, milline on Su senine haridus, töökogemus ja töövälised saavutused ning millised on Su karjääriga seotud soovid ja unistused! Leiame jõukohaseid väljakutseid nii BIM tehnikule, inseneride grupijuhile kui ka aastakümnete pikkuse kogemusega insenerile.

info@arroagasild.ee

+372 5698 4553 (Alari) / +372 5560 9661 (Tõnis)